تبلیغات
arab20 - کفش‌های شبیه به نام مبارک پیامبر (صلی الله علیه و اله)

امروز:

کفش‌های شبیه به نام مبارک پیامبر (صلی الله علیه و اله)

» نوع مطلب : متفرقه ،


اخیراً دست اندرکار پروژه اسلام زدایی در جهان اقدام به تولید کفشی زنانه کرده اند که در کمال ناباوری نام زیبای محمد را تداعی می کند.

هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر(صلی الله علیه و اله) سال ها است که در دستور کار سیاستگذاران غربی و کسانی که دست اندرکار پروژه اسلام زدایی در جهان هستند، قرار دارد و هر از چند گاهی با توهین به ساحت قربی پیامبر خوبی ها سعی در درهم شکستن شکوه و عظمت اسلام و پرچمدار آن دارند.

اخیراً نیز در ادامه این بی حرمتی ها طراحان و تولیدکنندگان کفش های زنانه که خوب می‌دانند زنان در دنیا ابزار استعمار و تبلیغات مثبت و منفی هستند، به تولید کفشی زنانه اقدام کرده اند که در کمال ناباوری نام زیبای محمد را تداعی می کند.

پس از ساخت فیلم هایی چون فتنه که چهره پیامبر (صلی الله علیه و اله)را خشونت طلب معرفی کرده بود و در ادامه آن در کاریکاتورها و انیمیشن های مختلف به گستاخی پرداخته بودند، اینبار از حد چاپ نام پیامبر بر زیر کفش ها و دیگر البسه فراتر رفته و قالب خود کفش را به گونه ای طراحی کرده اند که با دیدن آن نام مبارک پیامبر(صلی الله علیه و اله)در اذهان نقش می‌بندد. جای بسی تأسف آنکه برخی سایت‌های خبری به تبلیغ این کفش اقدام کرده‌اند.


نوشته شده در : سه شنبه 25 خرداد 1389  توسط : .    نظرات() .