تبلیغات
arab20 - برنامه کامل بازیهای جام جهانی 2010

امروز:

برنامه کامل بازیهای جام جهانی 2010

» نوع مطلب : متفرقه ،

برنامه در ادامه مطلب

برنامه کامل بازى هاى جام جهانى۲۰۱۰

برنامه کامل بازى هاى جام جهانى آفریقاى جنوى را  ملاحظه فرمائید. ساعت تمام بازیها به وقت ایران است.

گروه A
آفریقاى جنوبى، مکزیک، اروگوئه و فرانسه
آفریقاى جنوبى – مکزیک- ژوهانسبورگ جمعه ۲۱ خرداد (۱۸و ۳۰ دقیقه)
اروگوئه – فرانسه- کیپ تاون، جمعه ۲۱ خرداد(۲۳)
آفریقاى جنوبى – اروگوئه – پرتوریا – چهارشنبه، ۲۶ خرداد (۲۳)
فرانسه- مکزیک- یولوکوانه- پنج شنبه ۲۷ خرداد (۲۳)
مکزیک – اروگوئه – روشتنبورگ- سه شنبه – اول تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)
فرانسه- آفریقاى جنوبى-مانگونانگ – سه شنبه- اول تیر ( ۱۸و۳۰ دقیقه)

گروهB
آرژانتین- نیجریه- کره جنوبى و یونان
آرژانتین – نیجریه -ژوهانسبورگ – شنبه ۲۲ خرداد- (۱۸و۳۰)
کره جنوبى- یونان-بندر الیزابت – شنبه ۲۲ خرداد-(۱۶)
یونان – نیجریه-مانگونانگ – پنج شنبه ۲۷ خرداد (۱۸و۳۰)
آرژانتین – کره جنوبى- ژوهانسبورگ- پنج شنبه ۲۷ خرداد (۱۶)
نیجریه- کره جنوبى- دوربان- سه شنبه اول تیر(۲۳)
یونان – آرژانتین- پولوکوانه – سه شنبه اول تیر (۲۳)
گروه C
انگلستان- آمریکا- الجزایر و اسلوونى
انگلستان – آمریکا -روشتنبورگ- شنبه ۲۲ خرداد (۲۳)
الجزایر – اسلوونى – پولوکوانه- یکشنبه ۲۳ خرداد( ۱۶ )
اسلوونى – آمریکا -ژوهانسبورگ – جمع ۲۸ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقیقه)
انگستان- الجزایر-کیپ تاون- جمعه۲۸ خرداد ( ۲۳)
اسلوونى – انگلستان- بندر الیزابت – چهارشنبه – ۲ تیر( ۱۸ و ۳۰ دقیقه)
آمریکا- الجزایر – پرتوریا چهارشنبه ۲ تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)
گروهD
آلمان- استرالیا- صربستان و غنا
آلمان – استرالیا-دوربان- یکشنبه ۲۳ خرداد (۲۳)
صربستان- غنا- پرتوریا- ۲۳ خرداد ( ۱۸و۳۰)
آلمان – صربستان – بندر الیزابت- جمعه ۲۸ خرداد ( ۱۶)
غنا – استرالیا – روشتنبورگ – سه شنبه ۲۹ خرداد ( ۱۸و۳۰)
غنا- آلمان -ژوهانسبوگ- چهارشنبه۲ تیر (۲۳)
استرالیا- صربستان- نلسپروئیت- صربستان- چارشنبه ۲ تیر ( ۲۳۲ )
گره E
هلند- دانمارک- ژاپن – کامرون
هلند- دانمارک- ژوهانسبورگ- دوشنبه ۲۴ خرداد( ۱۶)
ژاپن – کامرون- مانگوتانگ – دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۱۸و۳۰ دقیقه)
هلند- ژاپن- دوربان- شنبه ۲۹ خرداد(۱۶)
کامرون – دانمارک- پرتوریا- شنبه ۲۹ خرداد(۲۳)
دانمارک – ژاپن- روشتنبورگ- پنج شنبه ۳تیر (۲۳ )
کامرون – هلند- کیپ تاون – پنج شنبه ۳تیر(۲۳ )
گروه F
ایتالیا- پاراگوئه- نیوزلند- اسلواکى
ایتالیا- پاراگوئه- دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۲۳)کیپ تاون
نیوزلند- اسلواکى- سه شنبه ۲۵ خرداد (۱۶) روشتنبورگ
اسلواکى- پاراگوئه- یکشنبه – ۳۰ خرداد (۱۶) مانگونانگ
ایتالیا – نیوزلند- یکشنبه ۳۰ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقیقه)- نلسپروئیت
اسلواکى- ایتالیا- ژوهانسبورگ – پنج شنبه ۳تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
پاراگوئه- نیوزلند- پولوکوانه- پنج شنبه ۳تیر (۱۸و ۳۰ دقیقه)
گروه G
برزیل- کره شمالى- ساحل عاج – پرتغال
ساحل عاج – پرتغال- بندرالیزابت- سه شنبه ۲۵ خرداد( ۱۸ و۳۰ دقیقه)
برزیل- کره شمالى- ژوهانسبورگ – سه شنبه ۲۵ خرداد (۲۳)
برزیل- ساحل عاج- ژوهانسبورگ – یک شنبه ۳۰ خرداد (۲۳)
پرتغال- کره شمالى- کیپ تاون- دوشنبه ۳۱ خرداد (۱۶)
پرتغال- برزیل- دوربان- جمعه ۴ تیر (۱۸ و ۳۰ دقیقه)
کره شمالى – ساحل عاج- نلسپروئیت- جمعه ۴تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)
گروهH
اسپانیا- سوئیس- هندوراس و شیلى
هندوراس – شیلى- نلسپروئیت – چهارشنبه ۲۶ خرداد (۱۶)
اسپانیا- سوئیس- دوربان- چهارشنبه ۲۶ خرداد(۱۸ و۳۰ دقیقه)
شیلى- سوئیس- بندر الیزابت- دوشنبه ۳۱ خرداد(۱۸ و۳۰ دقیقه)
اسپانیا- هندوراس- ژوهانسبورگ- دوشنبه ۳۱ خرداد(۲۳)
شیلى- اسپانیا- پرتوریا- جمعه ۴تیر(۲۳)
سوئیس – هندوراس- مانگونانگ- جمعه ۴تیر (۲۳)
دور یک هشتم نهایى
۱- تیم اول گروهA – تیم دوم گروهB
بندر الیزابت- شنبه ۵تیر -(۱۸ و۳۰ دقیقه)
۲- تیم اول گروه c – تیم دوم گروهD
روشتنبورگ- شنبه ۵تیر(۲۳)
۳- تیم اول گروهD- تیم دوم گردهc
مانگونانگ- یکشنبه ۶ تیر(۱۸ و۳۰ دقیقه)
۴- تیم اول گروهB- تیم دوم گروهA
ژوهانسبورگ- یکشنبه ۶ تیر(۲۳)
۵- تیم اول گروهE – تیم دوم گروه F
دوربان- دوشنبه ۷ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
۶- تیم اول گروهG- تیم دوم گروهH
ژوهانسبورگ- دوشنبه ۷تیر(۲۳)
۷- تیم اول گروهF- تیم دوم گروه E
پورتوریا- سه شنبه ۸ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
۸- تیم اول گروه H- تیم دوم گروه G
کیپ تاون -سه شنبه ۸تیر (۲۳)
دور یک چهارم نهایى
A :برنده بازى ۵- برنده بازى ۶
بندر الیزابت- جمعه ۱۱ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
B : برنده بازى یک- برنده بازى ۲
ژوهانسبورگ- جمعه ۱۱ تیر (۲۳)
:Cبرنده بازى ۳ – برنده بازى ۴
کیپ تاون – شنبه ۱۲ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
D :برنده بازى ۷- برنده بازى ۸
ژوهانسبورگ- شنبه ۱۲ تیر (۲۳)
دور نیمه نهایى
برنده بازىA با برنده بازى B
کیپ تاون- سه شنبه ۱۵ تیر(۲۳)
برنده بازىCبا برنده بازىD
دوربان- چهارشنبه ۱۶ تیر(۲۳)
دیدار رده بندى
بندر الیزابت – شنبه ۱۹ تیر (۲۳)
دیدار نهایى
ژوهانسبورگ – یکشنبه ۲۰ تیر(۲۳)


نوشته شده در : شنبه 15 خرداد 1389  توسط : .    نظرات() .