تبلیغات
arab20 - مسئولان به فکر باشید

امروز:

مسئولان به فکر باشید

فوتبال ایران در هفته گذشته با تمام امیدواری که بعد از سه برد پیاپی در جام ملت ها در دور مقدماتی بدست آورده بود ناگهان در برابر کره جنوبی با چهره ای دگرگون و متفاوت از فوتبال ایران ظاهر شد.تیمی که 90 دقیقه دفاع کرد و چشم به ضد حمله ها دوخته بود. بعضی ها از تفکر قطبی و اینکه او نباید به این شکل بازی را اداره می کرد انتقاد می کنند.اما ایامشکل فوتبال ایران قطبی بوده است؟؟؟؟؟

مطمئنا چنین نیست ما در سه ده اخیر نتیجه ای آبرومند در فوتبال آسیا نداشته ایم یا بهتر بگویم ما عنوان درخوری را کسب نکرده ایم.

در حالی که فوتبال ایران در حال درجا زدن است فوتبال در ژاپن و کره به نحو دیگری است و شاهد این هستیم با وجود اینکه آنها برخلاف ایران استعداد خاصی در فوتبال ندارند اما با برنامه ریزی های حساب شده در حال پیشرفت هستند.

مشکل فوتبال ایران مربی - بازیکن و .... نیست.

تنها مشکل فوتبال ایران را می توان مدیریت آن عنوان کرد و اینکه مدیران فوتبالی ایران از جمله مدیران باشگاههای فوتبال تا یک هدف گذاری ملی شود.منظورم از هدف گذاری ملی این است که ما نفع خودمان را به نفع ملی ترجیح ندهیم هدف ما پیشرفت فوتبالمان باشد نه برخورداری از بعضی از منفعت های زودگذر که سودی برای فوتبالمان ندارد.

دوم اینکه به معنای واقعی حرفه ای بیاندیشیم و حرفه ای عمل کنیم.الان وقت تسویه حساب نیست که ما با هرکس توانستیم تسویه کنیم. آقایان مسئول به فکر باشید!

 


نوشته شده در : سه شنبه 12 بهمن 1389  توسط : .    نظرات() .