تبلیغات
arab20 - ادعاهای اهالی فوتبال ایران بعد از حذف از جام ملت ها!!!!

امروز:

ادعاهای اهالی فوتبال ایران بعد از حذف از جام ملت ها!!!!

از هم پیشنهادهای بی شرمانه در فوتبال. البته این فقط یك ادعاست اما پیگیری این ادعا می‌تواند خیلی چیزها را روشن كند . اگر ادعای جدید حسین كعبی كه آن را در یك برنامه زنده رادیویی مطرح كرد، ثابت نشود دوباره می‌توان به این نكته اذعان كرد كه در فوتبال ایران بعضی برای انتقام گیری دست به هر كاری می‌زنند.

بعد از باخت تیم ملی همه آنهایی که دل خوشی از قطبی نداشتند  به عناوین مختلف با رسانه ها مصاحبه كردند و مجالی پیدا کردند تا از او انتقام بگیرند. یکی از این مخالفان سرسخت، حسین کعبی است. این بازیکن که با حضور قطبی ابتدا از بازوبند کاپیتانی و سپس از تیم ملی جدا شد در برنامه ای زنده در رادیو حسابی از خجالت سرمربی سابق تیم ملی درآمد.

کعبی در مصاحبه ای در رادیو  ادعاهای زیادی را مطرح کرده که شاید پی گیری آنها بتواند دردسرهایی برای این بازیکن استیل آذین ایجاد کند. کعبی در قسمتی از حرفهایش به پیشنهادهای بی شرمانه ای که به او شده اشاره کرده و می گوید:« افشین قطبی و برخی از خبرنگاران از من خواستند که برای دعوت به تیم ملی باید به آنها پول بدهم!»

خوبی این مصاحبه این است كه نمی‌توان آن را تكذیب كرد :« افشین قطبی بازوبند کاپیتانی را از من گرفت و می خواست آن را به آندرانیک تیموریان بدهد به این دلیل که حسین کعبی در تیم ملی حامی نداشت. شاید آندرانیک بهتر از هر کس دیگری بداند من راجع به چه صحبت می کنم. قطبی در مراسم ختم پدرم به من گفت برای این که روی خبرنگاران را کم کنم تو را به تیم ملی دعوت خواهم کرد اما در لیست بعدی هیچ نامی از من نبود. بعد از آن پیشنهادات زیادی به من شد اما من گفتم که اشتباه گرفته اند و من با 93 بازی ملی به کسی باج نمی دهم.»

این بازیکن در پایان با اشاره به این که می تواند نام خبرنگار مذکور را مطرح کند می گوید:« من از آقای شریفی خواستم تا من را با آقای قطبی رودر رو کند اما این کار را انجام نداد. همچنین به او گفتم می توانم نام آن خبرنگار را به او بگویم اما ایشان اصلا پی گیری نکرده و فقط من را جریمه کردند. به هر حال مربیان سیاه باز همانند قطبی به درد فوتبال ما می خورند. تیمی که نه جام جهانی رفت و نه در جام ملت ها چیزی شد و همین طوری لنگ در هوا مانده!»

این عین صحبت های حسین کعبی در مصاحبه با یک رسانه همگانی بود که در آن خبرنگاران را به فساد متهم کرد.باید دید رسانه های ایرانی به این مصاحبه چگونه واکنش نشان می دهند؟


نوشته شده در : یکشنبه 10 بهمن 1389  توسط : .    نظرات() .