تبلیغات
arab20 - مدیر بانک مرکزی ونزوئلا یک ایرانی الاصل است!

امروز:

مدیر بانک مرکزی ونزوئلا یک ایرانی الاصل است!

» نوع مطلب : متفرقه ،

یک روزنامه صهیونیستی به نقل از یک گزارش سری در آمریکا ادعا کرده که ونزوئلا عملا به پایگاه جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است .این گزارش سری  بر اساس تحقیقات موسسات و نهادهای مختلفی  تهیه شده  است  که افزایش نفود جمهوری اسلامی ایران را در کشورهای آمریکایی لاتین بررسی می کنند.


به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از آخرین نیوز ،روابط خوب ایران و ونزوئلا به مهمترین دغدغه مقامات رژیم صهیونیستی تبدیل شده است .

 
حضور  ایران در امریکای لاتین بویژه در برزیل و ونزوئلا علاوه بر حساسیت بالای امریکاییها بشدت مسئولان اسراییل را نیز نگران کرده است بطوری که با اشاره به ابعاد مختلف سرمایه گذاریهای مشترک تهران و کاراکاس مدعی شدند که مدیر بانک مرکزی ونزوئلا یک ایرانی الاصل است که امور مالی ونزوئلا را تنظیم می کند.

روزنامه یدیوت آحارونوت بدون اشاره به نام این فرد به نقل از یک گزارش سری در آمریکا ادعا کرده است، ونزوئلا عملا به پایگاه ایران تبدیل شده است .به گفته  منابع رژیم صهیونیستی این گزارش سری  بر اساس تحقیقات موسسات و نهادهای مختلفی  تهیه شده  است  که افزایش نفود جمهوری اسلامی ایران را در کشورهای آمریکایی لاتین بررسی می کنند.

خبرهای مرتبط با این خبر را نیز بخوانید - ادامه ی خبر بعد از لینک ها

استفاده ایران ازبانكهای ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌ها

وقتی ونزوئلا خنجر از پشت می زند!

ونزوئلا جای ایران را گرفت!

اولین تبریک به احمدی‌نژاد

 

این گزارش در ادامه ادعاهای خود افزود جمهوری اسلامی ایران از کشور ونزوئلا برای فرار و دور زدن از تحریمهای اقتصادی و دیگر تحریمهای شورای امنیت سازمان ملل استفاده می کند.  در همین حال تحلیل گر امور راهبردی روزنامه یدیوت آحارنوت اظهار داشت ، در حال حاضر ونزوئلا  تنها کشوری است که ایران می تواند از طریق آن ازتحریمهای بین المللی فرار کند.

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها


نوشته شده در : پنجشنبه 22 مهر 1389  توسط : .    نظرات() .