تبلیغات
arab20 - ببری که مسافر ایران بود

امروز:

ببری که مسافر ایران بود

آنچه که بر همگان معلوم است هر حیوانی با مجوز اجازه جابه جایی  از مکانی به مکان دیگر  را دارد  آن هم  آشکارا و با امکانات مخصوص به خود نه در چمدان مسافران هواپیما.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از آسوشیتد پرس، روز جمعه مسئولین فرودگاه تایلند، شاهد اتفاقی عجیب بودند. دربازرسی از یکی از چمدان ها در فرودگاه، در نگاه اول احساس می شد که یک عروسک بچه ببر در چمدان در کنار سایر اسباب بازی های مشابهش قرار گرفته است.
 
 
 
اما طولی نکشید بازرس فرودگاه وقتی از نزدیک تر به آن نگاه کرد، متوجه شد که  این بچه ببر کوچک ، واقعی و زنده است اما به علت خورانده شدن دارو کاملا بی هوش است.

در حالی که پلیس کاملا از این اتفاق شوکه شده بود، خانمی را که صاحب چمدان بود دستگیر کرد. به ظاهر وی تصمیم داشته است بچه ببر سه ماه را به طور قاچاقی به ایران منتقل کند.

خوشبختانه بچه ببر خوش شانس بعد از آن که توسط مامورین به مسئولین حیات وحش تحویل داده شد، رو به بهبود است. او که شرایط سختی را پشت سر گذاشته از خستگی و از دست رفتن آب و توان بدنش رنج می برد و به سختی می تواند راه برود.

جریمه زنی که توسط مامورین دستگیر شده  است، چهار سال زندان و 40000 یورو جریمه به سازمان مربوط به نگهداری حیوانات مقرر شده است.
درمان ها و مراقبت ها بر روی این حیوان کوچک ادامه دارد.
 
 
 
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
 


نوشته شده در : چهارشنبه 17 شهریور 1389  توسط : .    نظرات() .